Jitka Zelenková oslavila padesátiny novým CD. Co ještě chystá?

Zpěvačka Jitka Zelenková letos slaví 50 let na hudební scéně vydáním nového alba, které nazvala Intimity. V kulturním prostoru v pražských Holešovicích La Fabrika toto výjimečné album pokřtili hosté Dasha, Jan Smigmator a David Kraus.

Je vidět, že se práce na albu Jitce Zelenkové vydařila, protože ještě na jaře tohoto roku tvrdila: „Rychle ten čas utíká. Vždyť letos slavím půlstoleté výročí své pěvecké kariéry. Natáčím album, které je plánované na říjen. Bude to americká klasika, samozřejmě česky zpívaná. A k tomu padesátému výročí nachystám nějaký pěkný pražský koncert. Ale nebudu předjímat, nejsem ještě pevně domluvená, ale koncert rozhodně bude. Mám v hlavě i hosty, které si na koncert chci pozvat. Pokud to všechno klapne, tak by to byl David Kraus a Jan Smigmator, kteří se mnou zpívají i na připravovaném albu a další nechci prozrazovat.“

Album Intimity vydává Supraphon 5. října 2018 na CD i v digitálních formátech. Narozeninový koncert připravuje Jitka Zelenková ve spolupráci s producentem Janisem Sidovským na 14. listopad 2018 v klubu La Fabrika, kde nejen představí písničky z nového alba, ale také oslaví padesát let na hudební scéně.

Foto: Herminapress

reklama

reklama