Je prostě náruživá! Bývalá Česká Miss Gabriela Franková nemůže najít chlapa, ale kalhotky má stále vlhké!

I když vyhrála soutěž krásy, tak svého prince, který by ji uspokojil, pořád nenašla. Už je to dva roky, co GABRIELA FRANKOVÁ (22) získala vysněnou korunku, ale postel ji nemá kdo zahřívat. Přitom ona je stále nadržená!  

Vypadá celkem nenápadně, ale v ložnici je to prý pořádná dračice, která se nebojí experimentovat. Sex má tak ráda, že by si to mohla rozdávat klidně několikrát denně. Jenže bohužel nenašla ještě nikoho, kdo by uhasil její nesmírnou touhu. Až se tomu nechce věřit, že taková kost s přírodními čtyřkami nemůže najít pořádného borce, který by ji neustále uspokojoval.

Sice je to sexuální dračice, ale nechce si k tělu pustit kdekoho. Nejradši by měla někoho rovnou i na vztah a mohla používat jeho libido, jak se jí jen zamane. Jenže ne každý takové mašiny vydýchají. I když se snaží dost krotit a hrát si na svatou, podle našich informací je v soukromí pravý opak. Tak pánové, kdo Gabču vysvobodí z dlouhého celibátu? Musíte ale stát nejen o její tělo, ale i o duši. Ale samozřejmě, že ten chtíč bude teď na prvním místě. Za hřích by Miss rozhodně stála, ne?

Foto: sociální sítě

reklama

reklama

Je prostě náruživá! Bývalá Česká Miss Gabriela Franková nemůže najít chlapa, ale kalhotky má stále vlhké!

reklama