To je proměna! Z vyumělkované Elišky Bučkové Vágner udělal divoženku!

Kdo by to byl řekl? ELIŠKA BUČKOVÁ (26) patřila mezi ambiciózní modelky, pro které jsou na prvním místě nalakované nehtíky a kabelka od Vuittona. Vedle svého současného přítele, rybáře, dobrodruha a cestovatele JAKUBA VÁGNERA (34) se ale mění k nepoznání! V docela obyčejnou skromnou holku.

Z vyumělkované sexbomby s nažehlenými vlasy a dokonalým makeupem je divoženka s rozcuchem! Právě tak se teď Bučková vedle svého partnera nejraději prezentuje. Není divu, cesta do Amazonie, kam ji Vágner vzal, ji asi dost poznamenala.

Život in nature mezi aligátory a termity muselo s pozlátkem modelingu pořádně zacloumat. Tady, uprostřed divočiny, si modelka zřejmě přerovnala hodnoty… Kulmu už používá jenom občas (vyměnila ji za rybářský prut) a cvrkot v hlavní metropoli vyměnila za Vágnerovu hájenku na samotě u rybníku Katlov. Objevuje krásy přírody.

Ale smekáme, že to vlastně vůbec dala. Představte si takovou Dominiku Myslivcovou. Ta by při kontaktu s prvním pavoučkem vzala nohy na ramena a už by ji na tom místě nikdy nikdo neviděl.

 

Foto: Herminapress, archiv Top Star magazínu

 

reklama

reklama