To je kousek! Veronika Jeníková absolvovala letní „údržbu“!

Zahušťování kštice, bezamoniakové melírování pH, speciální regenerační kúra ultrazvukovou žehličkou, stříhání a foukání – tak tohle všechno absolvovala u svého dvorního kadeřníka Martina Žifčáka herečka VERONIKA JENÍKOVÁ (52).

A jak je z fotek patrné, kompletní vlasová údržba se vydařila. „Já jsem ještě začátkem prázdnin hrála, pak jsem si vyrazila na takovou poznávačku do Amsterodamu. Chodila po městě a navštívila jeho pamětihodnosti a zajímavá místa. Tam jsem se měla cítit jako pohledná dáma, ale zevrubněji jsem se při několika příležitostech podívala do zrcadla na sebe a sebekriticky si řekla – holka musíš se sebou něco udělat. Jakmile jsem se vrátila z cest hned plány realizuji a proto jsem tu,“ vysvětlila s úsměvem Veronika.

Věc měla a bude mít jeden háček. Zatímco v Amsterodamu se sebou nebyla až tak spokojena na Moravu, kam se chystá za pár dnů, si tedy naordinovala údržbu a nový účes. Jenže.. .„Jenže, tam budu jezdit s partou kamarádů na kole a nevím, co to s mojí fasádou udělá. Mělo to být opačně, Holandsko dáma, Morava sportovkyně, ale jaksi to dopadlo úplně obráceně. Ale co. Rozhodně mě to z míry nevyvádí, i na bicyklu musí člověk vypadat,“ doplnila Jeníková, která se kromě nového účesu pochlubila i ztepilou postavou.

„Dala jsem se na hubnutí a za tři měsíce shodila osm kilo. Už jsem ovšem s váhovými úbytky přestala, nechtěla bych skončit jako anorektička a chrastit kostmi. Teď si hmotnost udržuji a jsem spokojená,“ dodala Veronika Jeníková.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama