Co se to s Ondrou Brzobohatým stalo? Z mírumilovného umělce se stal nenáviděným seladonem!

Když začínal moderovat první řadu SuperStar, tak se stal idolem mnoha dívek. Byl to takový roztomilý medvídek, jen si ho pochovat, pomazlit se s ním. Jenže od té doby utekla dlouhá doba a hlavně, co se v jeho životě stalo největším zlomem, byl vztah s modelínou TAŤÁNOU KUCHAŘOVOU (28). Ta ho změnila k nepoznání, že už ONDRU BRZOBOHATÉHO (33) (teď si teda říká Gregor) nemůžou vystát ani jeho skalní fandové.

Jak se říká „za vším hledej ženu“. Bohužel je to i v tomto případě, kdy se z roztomilého zpěváka, co byl pyšný na své příjmení Brzbohatý, stal nesnesitelný a namyšlený jedinec, který si myslí, že je minimálně Brad Pitt.

Už jen ta svatba s bývalou Miss byla jedna velká fraška, ale bohužel tahle komedie s názvem Gregor a Gregor pokračuje dál. Dělají si nepřátele, kde se dá. Myslí si o sobě, že jsou něco víc a taky se tak chovají. Ani Ondrova máma už se na to nemůže koukat. Nikdy Táňu neměla ráda, ale snažila se respektovat synovo rozhodnutí. Ale poslední kapkou bylo, když si nechal změnit příjmení na Gregor a tím vlastně zneuctil památku tatínka, herce Radka Brzobohatého.

Jenže muzikant si žije dál svou vlastní diskotéku, kde si nechá diktovat od své milované Táničky a není s ním řeč. I jeho skalní fanouškové mají jeho nafrněného frňáčku dost a bojkotují cokoliv, co tenhle rádoby hudebník vydá.

Jestli se nad svým chováním nezamyslí, tak může také blbě skončit. A jediné, co mu po té slávě zůstane, bude přestárlá modelka, která si myslí, že je stále ta Miss World. Ale měla by si uvědomit, že už je to deset let zpět a teď po ní neštěkne ani pes.

Foto: archiv
reklama

reklama

Co se to s Ondrou Brzobohatým stalo? Z mírumilovného umělce se stal nenáviděným seladonem!

reklama