Jankovič: Po čtyřech dnech v lihu na detox! Co říkáte na jeho tělo?

Zpěvák a tanečník FILIP JANKOVIČ (30) nepatří mezi pravidelné slaviče a nasávače. Jak ale přiznává, když se pustí do juchání, tak to stojí za to, ovšem není to častěji, než maximálně jednou za rok.

Alekdyž už, tak to stojí za to. „Letošního Silvestra jsem strávil se šestnácti kamarády v Nízkých Tatrách. Mýlil by se ovšem ten, kdo by si myslel, že hlavním cílem naší výpravy bylo lyžování. Byli jsme tam čtyři dny a začali jsme slavit hned 29. prosince, a když jsme se propili k Silvestru, skoro jsme nevěděli, jak se jmenujeme. A o to to bylo hezčí. My Češi a Slováci prostě na to máme, abychom si jednou za rok pořádně užili a zařádili,“ popsal nám nedávné radovánky Filip. Nebylo to ovšem ani u kávy nebo dvojky vína v restauraci, ale na lehátku u jeho kamaráda Pityho v salonu Bello. Prostě tělo si vyžádalo detoxikační kúru a na ni jsou tu, podle Jankoviče, odborníci.

A musíme potvrdit, že opravdu jsou. Filipu Jankovičovi zde poprvé v jeho životě reálně přiblížili, jak chutná bahno velkoměsta. A to doslova. Šéf salonu Pity pěvce a tanečníka napatlal od hlavy až k patě blátem, s výjimkou životně důležitých partií, a ponechal ho půl hodiny osudu. Pak přišla na řadu pořádná sprcha a…bylo dokonáno. Filip viditelně pookřál a s potěšením kvitoval, že zbytky toxinů z oslav jsou ty tam a opět cítí formu.

Foto: Herminapress

reklama

reklama