Janek Ledecký odjede do Benátek natáčet nový klip! Víme, jak to bude vypadat!

Populární zpěvák JANEK LEDECKÝ (53) chystá natáčení nového videoklipu k singlu Na konci duhy. Netradiční milostný příběh se odehraje v italských Benátkách, jeho režie se ujal Tomáš Krejčí a partnerkou v klipu Jankovi bude slovenská herečka Silvia Šuvadová.

Ledecký z desky, která vyšla loni na podzim představil už dva singly, nyní připravuje videoklip k písničce Na konci duhy, nesoucí stejný název jako samotné album. Ke spolupráci si opět vybral Tomáše Krejčího, se kterým spolupracoval už na klipu k prvnímu singlu Já se vracím.

Do hlavní ženské role byla obsazena slovenská herečka Silvia Šuvadová, kterou čeští diváci znají ze snímku Kolja a která herecky dlouhodobě působí ve Spojených státech. Milostný příběh rozehrávající téma písně Na konci duhy odjede štáb v polovině května natáčet do italských Benátek. Scénář napsal sám Ledecký a za kameru se postaví talentovaná Nina Ščamborová.

Kromě děje chce režisér klást velký důraz i na vizuální dokonalost videoklipu, ke spolupráci tak tým oslovil návrhářku Janu Minaříkovou, která bude oblékat Silvii, a Jozefa Grondžáka z Lombardi Fashion House, který se zase postará o Jankovy outfity. Oba svůj úkol promýšleli zejména vzhledem k příběhu, který se ve videu odehraje. Jejich koncepty tak mnohé prozrazují.

„Silvia je ryzí profesionálka. Žije sama a obléká se především pro svůj dobrý pocit. Má ráda účelná řešení a účelné oblečení, je si vědomá sama sebe, velmi dobře ví, že je atraktivní, přitažlivá, krásná. Nemá pořebu se za své šaty skrývat, ale rozhodně nemá potřebu být vyzývavá. Přesně ví, jakých cílů chce dosáhnout a jaký dojem vyvolat a ví tedy, že oblečení je pro ni velmi důležité,“ naznačuje Silviinu roli Jana Minaříková. Výsledek této spolupráce uvidí fanoušci již v červnu.

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama