Jana Plodková: Já a vaření? Kdepak, to nejde dohromady!

Herečka JANA PLODKOVÁ (34) se netají tím, že rozhodně není hvězdou kuchyně. Bez okolků přiznává, že tvorba lahůdek nebo běžných jídel není jejím šálkem kávy a proto se ani ke sporáku příliš nehrne.

„Prostě a jednoduše, já vařit neumím, proto kuchyň ráda přenechávám k tvorbě svému partnerovi, který je na rozdíl ode mě kuchtíkem nadmíru zdatným, a s jeho výtvory jsem vždy velice spokojena. Ale pozor, on sice vaří, ale i já přispívám k chodu kuchyně. Jak? Třeba skvěle myji nádobí. Připadá mi to fér, že se o práci v téhle frekventované místnosti podělíme, a tak to mám být,“ vysvětlila nám Jana na tiskové konferenci k novým pořadům jedné internetové televize v Lounge baru.

„Od vaření, nebo vlastně nevaření se posuňme k novince, v níž hraji. Bude to osmidílný seriál Casting, kde představuji majitelku castingové agentury, mým asistentem je Jakub Žáček a na krku mám ještě hypochondrického manžela Marka Daniela, s nímž se snažím rozvést. To vše v kombinaci je docela děs a běs. Nechci nic prozrazovat, ale myslím si, že je to velice podařené dílko plné humoru a vtipu. Proto jsem do toho i šla, bavilo mě natáčení a snad Casting chytne i diváky,“ doplnila Plodková.

Foto: Herminapress
reklama

reklama