Cudná Andrea Kerestešová má druhou tvář! Pije jak duha a nadává jak starý chlap!

Herečka ANDREA KERESTEŠOVÁ (31) vypadá jako světice, ale podle bývalého přítele je pravým opakem. Nejenže to není tak milá holka, jak se zdá, ale pro nadávku nejde daleko. Tvrdý alkohol do ni údajně padá jak do studny. Co se to se slovenskou divou stalo?

Bývalý partner sympaťandy Andrey nechtěl být jmenován, ale chodil s ni dost dlouhou dobu na to, aby mu ukázala i svou druhou tvář, která není tak přívětivá, jak by se mohlo zdát. „Když si dala víc panáku, než by se slušelo, tak začala být sprostá, nadávala mi a dokonce se válela po zemi,“ vzpomíná na soužití se slovenskou krásou nejmenovaný podnikatel, který by do vztahu s Kerestešovou už nešel ani za milion. Sice si o ní nemyslí, že by byla špatná, ale nesmí se dotknout alkoholu. „Jak se opije, tak je nezvladatelná, nezná svoji míru. Slivovici a další tvrdý alkohol do sebe leje jak vodu, jenže pak nemá v ničem zábrany a bohužel má špatnou opici. Dost hádavou a nepříjemnou,“ dodal náš informátor.

Snad se časem Andrea uklidnila. Když se bude vdávat, tak se jako správná dáma umí chovat a raději pije s mírou. I když o Slovácích je známo, že se nebojí podívat lahvi na dno a umí být dost temperamentní. O tom všem by mohl mluvit její bývalý partner, její živočistnost vlastně zabila jejich lásku.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Cudná Andrea Kerestešová má druhou tvář! Pije jak duha a nadává jak starý chlap!

reklama