Jágr už nepovedené play-off neřeší! Kopřivová ho dokáže utěšit!

Hokejový bůh JAROMÍR JÁGR (44) to má dobře pořešené! Sice se mu s Floridou nepodařilo play-off, ale alespoň mu má kdo pofoukat šrámy. Na druhou stranu, už má přeci věk na to, aby věděl, co je pro něj dobré, ne?

Má to dobře zařízené ten chlapec. Sice mu skončila sezóna a byl hodně zklamaný, že s Floridou nedošel dál, ale díky své VERONICE KOPŘIVOVÉ dlouho nesmutnil. Ta ho totiž zahrnuje polibky a fouká mu jeho rány. Je vidět, že Jarda je zamilovaný až po uši a o hokeji teď chvíli nechce slyšet. Má totiž konečně zase pořádnou babu a tak se o ní musí postarat. Na Floridě si užívají sluníčka a vrkají jako dvě hrdličky.

Na První máj, kdy se páry hromadně oblizují pod rozkletlými třešnemi, se cukroval i náš legendární hokejista se svoji modelkou. „To je on, mého srdce šampión,“ publikovala pocity na svém Instagramu Kopřivová.

No, je vidět, že se mají dobře. Ale jak dlouho jim to vydrží, to je velmi těžké posoudit. Verča se zatím o Jardu stará dobře, umí i vařit a tak to dobře funguje. Otázka ale je na jak dlouho. Věřme ale, že co nejdéle. Hokejový svět bude jednou potřebovat dalšího Jágra!

Foto: archiv

reklama

reklama