Policie má jasno: Hvězdu talentové soutěže a youtuberku zastřelil vyšinutý fanoušek!

Policie už má jasno, kdo byl sedmadvacetiletý muž, který v pátek v noci zastřelil hvězdu talentové soutěže a youtuberku CHRISTINU GRIMMIEE (22). V Orlandu na Floridě vraždil její vyšinutý fanoušek, který měl svůj čin předem dobře promyšlený.

Na koncert dorazil s jasným cílem ji zavraždit. Vyzbrojen na to byl dvěma pistolemi a nožem. Kevin James Loibl ji střelil během autogramiády a i když byla zpěvačka převezena do nemocnice a lékaři bojovali o její život, svým zraněním bohužel podlehla. Šéf orlandské policie John Mina potvrdil, že střelec neměl jiný cíl, než uskutečnit svůj hrůzný čin. „Na koncert dorazil už s tím, že bude vraždit. Nebyl to momentální nápad.“

Je celkem šokující, že s celou plejádou zbraní a navíc ještě náhradní municí prošel přes ochranku. Je pravdou, že ta lidi kontrolovala, nicméně bez detektoru kovů toho příliš nezmohla. Tím spíš, že ani nebyla ozbrojena. Útočník bezprostředně po střelbě na zpěvačku spáchal sebevraždu. Nejspíš i proto, že se k dalšími vraždění nedostal díky rychlému zásahu bratra oběti, který ho na místě zneškodnil.

Foto: Facebook

reklama

reklama