Na benefiční přehlídku pouličního umění neboli Busking pro Slunce na Jungmannovo náměstí dorazili ve čtyřech, ovšem jen tři přišli „po svých“. Čtvrtý člen rodiny pěveckého páru manželů Honzy a Marie Křížových a jejich syna Filipa má zatím „ustláno“ v maminčině bříšku a čeká v poklidu a pohodě na den D, kdy spatří světlo světa.

„Už se strašně moc těšíme. Nový člen rodiny by se měl narodit na přelomu září a října a vyrovná poměr sil v rodině. My s Filípkem jsme ta silnější část klanu a Maruška dostane posilu, dceru Aničku. Bude to paráda. Já práce kolem dětí mám rád a zvládám každou činnost, takže určitě nebudu mít problém. Kromě kojení zastanu vše. Po pauze, způsobené koronavirem se konečně rozjíždí i mé pracovní aktivity, ovšem rodina je u mne vždy na prvním místě, takže si vše zařídím tak, aby spokojenost byla na obou stranách. Máme nově postavený domeček, letos se nikam o volnu nechystáme, takže si budeme jeden druhého užívat a prožijeme si skvělé léto,“ prozradil Honza Kříž. To partička Tomešových přišla kompletní. Roman a Míša zapěli a jejich synkové Kristián a Jonáš jim dělali doprovod. A bavili se všichni. Tomešovi a Křížovi jsou dlouholetí přátelé. Jeden pár byl druhému za svědky na svatbě a naopak. Jenže v jednom se liší… „To je pravda, my máme dva kluky a u Křížů k Filípkovi čekají Aničku, ovšem v obou rodinách panuje absolutní pohoda. My rozhodně o holčičce neuvažujeme. Pro mne jsou tři chlapi v chalupě ideál a já jsem naprosto spokojená,“ uvedla Míša Tomešová.

Její manžel až tak kategorický nebyl. „No, uvidíme. Možná za sedm, osm let se může leccos změnit, ovšem kdo nám zaručí, že budeme mít holčičku, co když místo dcery přivítáme na svět klučičí dvojčata? No, nevím, nevím, nechme to osudu, “ s úsměvem doplnil manželku Roman. Dětí bylo na Buskingu hodně, některé si potrsávaly, jiné prozpěvovaly a další, jako třeba Tonička herečky a zpěvačky Anety Krejčíkové, si hověly v kočárku. Den pro dobrou věc se vydařil. Jak prozradila organizátorka, herečka Nikol Heřmánková Kouklová, které asistoval manžel Karel, na letošním třetím ročníku akce vystoupilo 54 muzikantů a zpěváků a zájem vystoupit měli i další. „Rok od roku se nám hlásí noví umělci, je to velice příjemné, že je mezi nimi i diváky o tuhle dobročinnou akci takový zájem. Tak za rok se budu těšit na další ročník,“ uvedla Nikol a vedle stojící herečka Veronika Žilková zhodnotila úspěšnou akci jednou zcela výstižnou větou: „Kdybych byla zpěvačka, tak neváhám a vystoupím tu, je to tu prostě parádní!“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno