Holky se praly, Mottlová je chtěla vytopit! Báro, to bude tím, že ti chybí sex!

Tohle byl hodně povedený mejdan! Večer v klubu Steampunk jsme si užili a rozhodně jsme v tom nebyli sami. Ano, uznáváme, že na své si přišli zejména pánové. Ale chlapi, stálo to za to, ne? Co víc si přát, než holky, které se perou a sexy krásky ve spodním prádle!

Ale ruku na srdce, od těchle dámiček bychom do zubů dostat nechtěli. Myslíme tím samozřejmě kočky, které se představily v rámci exhibičního vystoupení thai-boxu. Mohlo by se totiž snadno stát, že by nám v puse žádnou zuby nezůstaly. I ti nejodvážnější z nás, kteří jinak mají keců jak Palacký, se raději držely stranou.

To ovšem neplatí o herečce BÁŘE MOTTLOVÉ (29). Dorazila bez přítele, který zase na čas odletěl za pracovními povinnostmi. „Už se na něj těším, to je jasné. Chybí mi, nejvíc to usínání vedle něj,“ usmívala se potutelně. Jo, to usínání si umíme živě představit! Bára měla zlobivou, což dokázala ve chvíli, kdy začínala exhibice. „Asi bych je nepřeprala. Ale jestli je tohle nějaký uzávěr vody. Hmmm. Tak bychom je mohli vytopit, ne?“ Naštěstí to byla jen dekorace, křidýlka jsme si výjimečně nevzali.

Pak jsme se dočkali i my. Když se objevily modelky ve spodním prádle Oxaliss dessous, které doplnily kabelkami Michael Andreas, ožili jsme. Tam už to bylo úplně o něčem jiném než tvrdé pěsti! Ale nakonec jsme však, jako vždy, zůstali na baru s oblíbenými drinky. No co, stačilo nám to. Tím spíš, když nám do uší zněl zpěv Jara Smejkala a sem tam jsme pochytili i nějaký ten vtip moderátorky večera Veroniky Farářové (Saskové). Takže co víc si přát? Nic, naprostá spokojenost. A už se těšíme na další večírek na prestižní adrese V Kolkovně 5!

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama