Herečka Katka Klausová vsadila na čistotu. Co ale práskla na své herecké kolegy?

Letošním hitem vánoční nabídky se stal čistící kartáček na pleť Foreo, který si ozkoušela v obchodě Notino v pražském Florentinu herečka a golfistka Kateřina Klausová (28). Její pleť, namáhaná divadelními líčidly, si to prý zaslouží.

„Elektronický kartáček Foreo čistí dokonale, jsem herečka a péči o pleť nesmím podcenit. Tady v Notinu ale také hledám šampon, krém či nějaký zajímavý parfém. Dřív jsem vybírala systémem voní – nevoní. Dneska si už dávám pozor a pečlivě vybírám podle kvality své pleti, vlasů,“ uvedla hrdinka filmů [email protected], Špindl, Po čem muži touží či Lída Baarová.

Jak herečka vybírá pánské vůně? A má vůbec pro koho vybírat? „Momentálně jsem sama. Ale pánské voňavky zbožňuji. Vždycky mám nejradši tu, s kterou se voní můj aktuální přítel. Většinou mu i nějakou koupím.“

Herečka také přiznala, že se na zkoušky do divadla voní střídmě. Ovšem její mužští kolegové za to dovedou „pořádně vzít“. „Kolegové občas neváhají a chrstnou na sebe deodoranty a parfémy po litrech. To pak voní celé divadlo. Tam máte výhodu, že si můžete všechno ozkoušet. Pořídila jsem si zářivě třpytivé stíny a jsou pořád málo výrazné. Budu muset přitvrdit,“ smála se Kateřina Klausová, která kvůli zlomenému kotníku nemůže hrát svůj milovaný golf. „Do konce roku mám zákaz.“

Zákaz už ale neplatí pro práci. Proto se Katka vrátila do muzikálu Kvítek mandragory v Divadle Broadway, natáčí seriál v televizi Prima a do toho točí detektivku s Janem Hřebejkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno