Gabriela Soukalová: Takový štrůdl jsem nečekala! Ale fakt nejsem vystavovací typ!

S téměř hodinovým zpožděním dorazila výprava českých biatlonistů na autogramiádu do foyeru Českého rozhlasu. Parta úspěšných reprezentantů přicestovala autem z Německa, kam se přesunula ze závěrečného závodu Světového poháru v Rusku.

„Jsem šťastná, že kvůli nám lidé objevili biatlon. Ještě před několika lety o tomhle sportu věděl jen málokdo. Teď na nás čekalo snad dva tisíce lidí, aby získali naše podpisy, a to je pro mne skvělý zážitek. Vůbec jsem nečekala takový štrúdl našich fanoušků a určitě na tohle přivítání hned tak nezapomenu,“ nechala se slyšet GABRIELA SOUKALOVÁ (26), čerstvá vítězka Světového poháru v této disciplíně, která dorazila nejen s kolegy a trenérem reprezentace, ale představila také i svá „hmotná“ ocenění.

Zimní sezona pomalu končí, co čeká Gabrielu dál? „Ještě není konec. Čeká nás mistrovství republiky a pak mě konkrétně exhibice v ruském Ťumenu. Volněji bude tedy až v květnu. Budeme s přítelem a užijeme si jarní a letní měsíce,“ uvedla biatlonistka.

A co čeká úspěšnou závodníci dál? „No, ještě zdaleka nekončí úplně. Čeká nás mistrovství republiky a mě třeba exhibiční závody. A kam si velký křišťálový globus za vítězství ve Světovém pohár dám? To opravdu nevím, nejsem vystavovací typ. Pro mne jsou tím nej nádherné vzpomínky a zážitky a věřím, že ty letošní nebyly poslední,“ dodala Gabriela Soukalová.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama