Gabriela Franková nafotila pořádně sexy snímky. To musíte vidět

Vždy měla něco, co ostatní modelky tolik neměly. Dokonce s tím i dokázala uspět, ač většinou to je handicap. Ano, mluvíme o jejích troječkách na hrudníku. Ty ale nebyly tím hlavním, co její nové snímky nabídly.

GABRIELA FRANKOVÁ (23) je stále velmi mladičkou českou modelkou a jednou z mála takových, která se hodně stará především o své vzdělání. Navíc se kolem ní nepíše v negativech, nedělá žádné průsery a tak nějak prvoplánově nechce být za každou cenu vidět a být všude, což je určitě dobře.

Nabídek má ale hodně, protože má něco, co většina modelek ne a to opravdu velká prsa. Ta jsou samozřejmě mezi modelkami velkou raritou, i s nimi ale dokázala Gabriela v minulosti vyhrát Českou Miss. To sice v posledních letech vzhledem ke kvalitě soutěže nic moc neznamená, ale titul už jí nikdo nikdy nevezme.

Franková není na Instagramu tak aktivní, ale zase co postne, to má svoji kvalitu a většina mužů od jejích fotek není schopna odtrhnout oči. Právě ta poslední opět přinesla stovky lajků a jen pozitivní ohlasy. Holt někdy je méně spíše více…

reklama

reklama