Eliška Bučková se nechala zvečnit v posteli. Tohle je lepší, než u rybníka

Poslední dobou její popularita trochu upadá a jejím hlavním jobem je asi PRkování na Instagramu. Holt od rybníka Katlov to je do pražského centra na akce trochu daleka, a tak musí Eliška lehce improvizovat.

Na druhou stranu, není ani zdaleka sama. Třeba taková Kristelová si teďka dává šestinedělá a přestává pracovat na TV Barrandov. Je navíc celkem jasné, jak si teď bude vydělávat, holt bude PRkovat na Instagramu a nechávat si za to platit. Celkme běžná praxe, se kterou u nás tak trochu začal Leoš Mareš a už to od něj okoukala spousta celebrit.

ELIŠKA BUČKOVÁ (28) momentálně žije s rybářem Vágnerem, nicméně podle nás to nen moc život pro modelku. Kuba totiž podle mnohých není zrovna společenský typ a daleko lépe se cítí mezi rybami, než mezi lidmi.

Bučková je ale stále velmi krásná a určitě by nebylo od věci, kdyby zase nafotila nějaké pořádné fotky nebo se objevila na nějaké přehlídce. První vlaštovkou může být jedna z posledních fotek na jejím Instagramu, kde jí to opravdu pořádně sluší…

reklama

reklama

Eliška Bučková se nechala zvečnit v posteli. Tohle je lepší, než u rybníka

reklama