Finalistka České Miss Essens Pejčochová: Největší kamarádkou i inspirací je moje maminka

Chtěla by se věnovat charitativní činnosti, což byl jeden z hlavních důvodů, proč se Lucie Pejčochová přihlásila do České Miss Essens. Kdo ji přihlásil a kdo je pro ni největší podporou? Nejen o tom jsme si povídali v našem rozhovoru.

Jak si užíváte přípravy na finále České Miss?
Sama se na finále připravuji tak, že se snažím udržovat v dobré formě, být stále pozitivně naladěna a stále zlepšovat své nedostatky. Ale už se moc těším až nám začnou společné přípravy i s ostatními finalistkami a celým týmem České Miss Essens.

Co byste na soutěži vyzdvihla a je něco, co vám naopak na dosavadním průběhu soutěže vadí a změnila byste to?
Ráda bych vyzdvihla skvělý přístup už od začátku, už na castingu byla velmi dobrá atmosféra a tým České Miss Essens je velmi milý. Vždy se dá něco zlepšit. Bohužel s děvčaty jsme byli méně v kontaktu kvůli covidu-19, kvůli kterému bylo zrušeno spousta akcí a soustředění.

Pokud se stanete Českou Miss, co to pro vás bude znamenat?
Nebyl by to jen jeden splněný sen, ale i velký krok k plnění těch dalších. Moc ráda bych se věnovala charitativní činnosti, a jsem přesvědčena, že mi s tím Česká Miss Essens pomůže.

Přihlásila jste se do soutěže sama, nebo do byl nápad někoho jiného?
Od své rodiny a blízkého okolí jsem často slýchávala že to mám zkusit, tak jsem se jednoho dne rozhodla a šla…nyní jsem za to neskutečně vděčná!

Kdo vás nejvíce podporuje?
Rodina v čele s maminkou, která je zároveň mou nejlepší kamarádkou a největší inspirací.

reklama

reklama