Diana Kalashová, která svým hlasem uchvátila i Lucii Bílou, se vdala. Na svatbě jí zpívala Monika Bagárová

Diana Kalashová, která svým hlasem v pouhých deseti letech uchvátila nejen Lucii Bílou, ale celé Česko, se vdala. Teprve devatenáctiletá zpěvačka si po dvouletém vztahu vzala svého snoubence Timura. Na honosné svatbě v Paláci Žofín nechyběla ani její dlouholetá kamarádka Monika Bagárová! 

Skoro dvě stě svatebčanů, pětipatrový dort, krásná nevěsta oblečená do šatů z luxusního dubajského svatebního salonu a Monika Bagárová jako hvězdný host. Tak se dá popsat svatba, která se před několika dny konala v Paláci Žofín v centru Prahy. To se totiž vdávala zpěvačka Diana Kalashová, která se proslavila svou účastí v primáckém Talentu. 

“Byl to jeden z nejlepších dnů v mém životě. Byl to den plný lásky, radosti, a pozitivní energie. Líp jsem si ten den ani nemohla představit,” říká sama nevěsta, na jejíž svatbě nechyběla ani její dlouholetá kamarádka Monika Bagárová. 

“S Monikou se známe asi 7 let. Byla to vždy má blízká kamarádka, která mě vždy podporovala,” říká Diana, která přiznává, že to byla právě ona, kdo Moniku poprosil, aby na její svatbě zpívala. 

“Byla váženým hostem. Zeptala jsem se ji, jestli by mohla na svatbě zazpívat a ona souhlasila. Bylo to velmi dojemné vystoupení, zpívala se svojí sestrou Natálií,” popsala Diana, která v tom Bagárovou nenechala samotnou a také se chopila mikrofonu. 

“Byl to jeden z mých přání. Zpívala jsem v doprovodu skvělé kapely Top Dream Company,” přiznala mladá zpěvačka, která v bílých svatebních šatech ze svatebního salonu Contessa v Dubaji doslova zářila.

reklama

reklama