Finále je za dveřmi: Finalistky České Miss ukázaly svá skvostná těla!

Jen pár dní zbývá do okamžiku, kdy si jedna z desíti nejkrásnějších dívek České republiky ozdobí vlasy nádhernou diamantovou korunkou. Zvítězit chtějí všechny, královnou krásy se ale může stát jen jedna. Přípravy vrcholí, nervozita stoupá a finalistky mají plné ruce práce. Zkouška šatů i plavek nesmí v jejich nabitém harmonogramu chybět!

Finálové večerní šaty vznikaly pod taktovkou světoznámé módní návrhářky Blanky Matragi. Neobyčejný styl autorčina uměleckého rukopisu promění finalistky ve skutečné princezny. Jednotlivé šaty byly ušity dívkám přímo na míru tak, aby podtrhly ženskost a ladnost jejich dokonalých křivek. Přehlídka soutěžících v nádherných dlouhých šatech je neodmyslitelnou součástí galavečera. V čem jiném než v oslnivých haute couture šatech by měla být nejkrásnější dívka naší země korunována?

Deset nádherných šatů pochází z připravované kolekce „Elements“, která bude uvedena k 35. výročí tvorby Blanky Mataragi. Kolekce by měla poukázat na potřebu chránit naši planetu a vážit si všech čtyřech živlů. „Krásné ženy se silnou osobností jsou pro mě vždy inspirací. Jsem ráda, že jsem se mohla stát součástí této prestižní události a přenést takto mé poselství skrze finalistky České Miss,“ říká návrhářka Blanka Matragi. Látky jsou originálním autorčiným rukopisem a využívá na nich i unikátní 3-D technologii. Celá kolekce vznikla v Libanonu a jedny šaty se šily zhruba 3 týdny a pracovalo na nich až 12 švadlen najednou. Ani sama slavná návrhářka se nezdráhá chopit se jehly a osobně dohlédnout na finální detaily. Průměrná hodnota jedněch šatů překračuje 200 tisíc korun.

Chybět samozřejmě nesmí ani divácky nejoblíbenější bod programu: promenáda v plavkách. Dívky na svých postavách po celou dobu soutěže tvrdě pracovaly a mohou na ně být opravdu pyšné! Velmi slušivé minimalistické střihy plavek a jednoduchá kombinace bílo-zlaté barvy podtrhují přednosti každé z dívek. Během finálového večera se bude rozhodně na co dívat. Finále soutěže Česká Miss proběhne již 2. dubna v Obecním domě. Přímý přenos vysílá televize Prima.

Foto: Česká Miss

 

reklama

reklama