Eva Decastelo: Opakování svatby manžel kategoricky zamítl!

Ve velkém stylu se slavilo včera v Hair studiu Honzy Kořínka. Mlsalo se, popíjelo, vyhrávala muzika, nechyběl ani zpěv, rozdalo se skoro 250 000 korun na charitu a také proběhla minipřehlídka svatebních šatů. Inu tříleté narozeniny zkrašlovacího salonu prostě musely být na úrovni.

„No, já jsem měla na své svatbě šaty podobné, co mám teď na sobě. Jenže…vdávala jsem se prakticky
v devátém měsíci těhotenství, takže jednak se na ně spotřebovalo víc látky, protože jsem výrazně nakynula a pak mi navíc úplně nesedly. Takže bych si svatbu, samozřejmě se stejným chlapem a útlým pasem, docela ráda zopakovala. Zkusila jsem to manželovi navrhnout, on to ovšem kategoricky zamítl s tím, že mu to jednou se mnou úplně stačilo. A dodal, že svateb už má dost a do další, i když opakované, nepůjde a vydrží to se mnou bez dalšího obřadu,“ s úsměvem vysvětlila moderátorka EVA DECASTELO (37).

Ve svatebním úboru se předvedla i herečka a zpěvačka Bára Mottlová, která ovšem na sňatek zatím ještě čeká, nebo herečka Veronika Khek Kubařová. Ta své ANO řekla teprve nedávno, před deseti měsíci.„Já jsem si tyhle krásné šaty oblékla velice ráda, jsou takové prinzeznovské. Prostě líbí se mi podobné slavnostní róby. Ovšem mám je na sobě jen kvůli téhle malé přehlídce, jinak další svatbu rozhodně neplánuji a zůstanu ve svazku, který jsme uzavřeli s Pavlem loni v červenci. Pro mě opakování v těchto věcech, není matkou moudrosti, spíš naopak,“ vysvětlila Veronika.

Přehlídku neabsolvovala Jana Stryková, ale rozhodně nebyla na oslavovací party pasivní. Naopak. S chutí si vyzkoušela řadu bižuterních kousků a u stolu s módními výstřelky strávila docela dlouhou dobu. „Zlato, brilianty nebo diamanty nemusím. Já ujíždím na bižuterii. Je to slabost. Ráda zkouším a vybírám a většinou neodcházím bez nějaké radůstky,“ utrousila Jana.

Nezahálela ani Lejla Abbasová. Ani ona nešla přehlídku, zato využila možnosti a nechala si upravit účes od oslavence. „Známe se dva měsíce a Honza Kořínek o to, co mám na hlavě opravdu pečuje. Pozvolna mi zesvětloval vlasy a to, co vidíte tam nahoře teď, předpokládám, budu mít zase delší dobu. Nebo ne? Ale uvidíme…,“ řekla Lejla a znovu se pohroužila do rukou odborníka.

Foto: Herminapress

reklama

reklama