Eva Decastelo: Kvůli poprsí tu fakt nejsem! Ale celulitida je mrcha!

„Žádné úpravy prsou, žádná zvětšení nebo zmenšení. Nejsem na plastice, ale na klinice krásy, takže kvůli poprsí se tu opravdu nevyskytuji. Ale jednu proceduru s chutí podstoupím. Přeci jen je potřeba se o sebe trochu starat, takže si dám rázovou vlnu, coby prevenci před celulitidou,“ řekla EVA DECASTELO (37), svůdně a v nedbalkách se rozvalující na kosmetickém stole.

Za zestetičtěním exteriéru nedorazila ale na Kliniku krásy Anděl sama. Podobné „povyražení“ absolvovaly i další známé dámy – Inna Puhajková, Lejla Abbasová, Romana Pavelková a Hanka Mašlíková. „Pro mne je to úplná novinka a tedy premiéra v podobném zkrašlovacím salonu. Nikdy jsem nic podobného nezkoušela, ale přeci jen věk postupuje a je třeba s tím něco dělat. Nechala jsem se zlákat na facelist obličeje, tedy odstranění vrásek hlavně kolem očí. V polovině února jsem oslavila narozeniny a tohle si dala jako dárek. Dělám to hlavně a pouze pro sebe, pro svůj dobrý pocit a ne kvůli nějakému případnému chlapovi. Prostě je to zkrášlovací premiéra jen pro mě,“ vysvětlila Abbasová.

Hanka Mašlíková, která mimochodem s přítelém Andréem Reindersem plánuje v dohledné době svatbu, si pro změnu nechala udělat bezbolestnou liposukci břicha. „Dost sportuji, pohyb je součástí mého života, takže možná bych to až tak moc nepotřebovala. Ovšem proč nezkusit a nezpevnit si trošku tuhle partii, když je vhodná příležitost,“ položila si řečnickou otázku Hanka a svěřila se do rukou odbornice, šéfky kliniky Aleny Jírů.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama