Elixír mládí Lucky Borhyové? Světe div se, ale je to rozchod s příživníkem Hrdličkou!

Kdo si myslel, že rozpad vztahu se sporťákem MICHALEM HRDLIČKOU (26) dostane dvojnásobnou mámu LUCII BORHYOVOU (37) na úplné dno, tak se šeredně mýlil. Ona snad ještě víc rozkvetla. Konečně může dýchat a nemusí sse starat o takové přerostlé dítě, jakým synek bohatých rodičů ve skutečnosti je.

Snad nikdy nebyla Lucka krásnější, neměla lepší postavu. Důvod? Neměla čas na sebe. Teď je na ní vidět, jak si konečně užívá života. Možná to bude znít ošklivě, ale mladší snoubenec byl pro ni spíš taková koule na noze. Musela se o něj starat jak o třetí dítě a ještě se strachovala, kde s jakou kočičkou půjde na drink do baru. I přesto, že mu porodila dceru Lindu, tak si chlapec nočního života užíval plnými doušky.

To muselo Lucku trápit a dělalo jí to vrásky na čele. Ale tomu už je konec. Nyní může sexy blondýnka volně dýchat. Je na ní vidět, jak je spokojená, jak ji nikdo netrápí a ještě k tomu nezanevřela na pravou lásku. Stále věří, že si pro ni  princ na bílém koni přijede. Optimismus se jí upřít nedá.Lucka na míle srší sexappealem a čím je starší, tím je krásnější. Poslední fotky jsou toho důkazem…

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Elixír mládí Lucky Borhyové? Světe div se, ale je to rozchod s příživníkem Hrdličkou!

reklama