Eliška Bučková na dně? Nová láska s ní dělá divy a mění ji k nepoznání!

Dříve to byla fiflenka, která obrážela každý večírek v těch nejluxusnějších róbách. Ale láska k rybáři JAKUBU VÁGNEROVI (34) bývalou Českou Miss ELIŠKU BUČKOVOU (26) mění doslova před očima. Jenže je to opravdu dobře? Z dřívější krásky se stala tuctovka.

Nejenže s přítelem vyráží ze nebezpečným dobrodružstvím do Amazonie, loví obrovské ryby a riskuje zlomený nehet. Ale hlavně, co to oblečení? Už vidíme, jak si takhle štráduje pražskými ulicemi. Při pohledu na některé fotky, které si sama zveřejňuje na sociálních sítích, si musí člověk myslet něco o jejím ne úplně dobrém zdraví.

Neříkáme, že by měla chodit nafintěná pořád. Přirozenost jí rozhodně sluší, o tom žádná. Ale vytahaná mikina a podivné kapsové kalhoty, které jí snad Jakub musel půjčit, jsou už dost přes čáru. Kam se poděla ta hezká Eliška, která byla vždycky ozdobou? Tahle láska modelku spíš stahuje do propasti, ze které se bude těžko šplhat nahoru a přesvědčovat klienty, že i tahle šmudlinka může jít módní přehlídku za slušný peníz. A může sebevíc tvrdit, že pro Vágnera je právě takto nejkrásnější na světě. Budiž. Ale to jí kšefty nedohodí.

Na druhou stranu, Jakub je spokojený, má svou rybičku Elišku pěkně zaháčkovanou. Bývalá královna krásy pro něj dělá první poslední. A když se takhle promenáduje jako vandrák, tak se frajer nemusí bát, že ji bude chcít odvést nějaký bohatý princ. Nejde mu právě o to?

Foto: sociální sítě, Herminapress

 

reklama

reklama