Borhyová je prý na zhroucení, Hrdličku vidí všude, kam se podívá! Může za to tahle kočka!

Neprožívá lehké období. Miláček národa, hvězda televize Nova. Mohlo by se zdát, že LUCIE BORHYOVÁ (37) má vše, na co pomyslí. Možná, co se týká materiálních věcí. V lásce však strádá. Nevyšlo to s řeckým podnikatelem Papadakisem, další v řadě MICHAL HRDLIČKA (26) z ní udělal naprostou trubku svými zálety a úlety. Navíc ho teď nebohá blondýnka vidí doslova všude!

Nejenže spolu pracují v jedné televizi a sporťáka tak logicky potkává na chodbách i těsně před vysíláním. Zpočátku jí to na klidu rozhodně nepřidávalo. Když si konečně zvykla, expartner na ni vyskakuje i ze zpravodajství a dalších médií. Hezounek už totiž nějakou dobu randí s českou tenistkou KAROLÍNOU PLÍŠKOVOU (24). Našel si tedy věkově sobě rovnou, bez závazků a s pořádně tučným kontem.

Údajně spolu už páreček dokonce bydlí, Michal svoji lásku doprovází na tréninky do Stromovky, pokud je Karolína zrovna v Česku. I když se snaží být strašně nenápadní, těžko něco takového utajit. „Vozí ji tou svoji mega károu. Sice zůstává uvnitř, ale těžko bude zapírat, že je to jeho auto,“ potvrdil náš dobře informovaný zdroj. Logiku by to mělo i v tom směru, že tenistka nejspíš stále nemá řidičák.

Pro Borhyovou je to pořádný nápor na nervy. Když by tohle všechno dokázala nějakým způsobem ignorovat a přenesla se přes to jako shaolinský mnich, pořád je tu jejich dcera LINDA (1,5). Děsí se doby, kdy se malá začne ptát na tatínka. Jasně, může jí říct nějakou krásnou historku, které bude holčička chvíli věřit. Pak ale Hrdličku uvidí v novinách, na internetu. Vlastně kdekoli. A Borhyová bude muset s pravdou ven. Jenže jaká je vůbec ta pravda? Michal podle některých jeho přátel tvrdil, že ho matka dvou dětí svazuje. Nejspíš tím, že po něm chce, aby se choval jako zodpovědný otec. Což ale není nic pro něj.

V pražských barech je totiž jako doma. „Má období, kdy paří třeba tři, čtyři dny v kuse. Nechápu, jak s ním Lucie mohla vydržet tak dlouho. Vždyť jde do každé holky, která je alespoň trochu hezká. Spíš mi to přijde jako nějaká posedlost a nutnost flirtovat a balit kočky, než to, že by hledal opravdový vztah. Holt hřeší na to, že má známou a hezkou tvář. Žerou mu to neskutečně,“ tvrdí náš zdroj. Tak uvidíme, co s románku s Plíškovou vyleze. Podle nás to nebude nic velkého. Takže Lucie, hoď se do klidu.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama