Charlotte Štiková chytá hvězdné manýry! Ale kupodivu už také opravdu zhubla!

Každá jiná dívka, a vlastně jakýkoli člověk na jejím místě, by skákal štěstím tři metry vysoko. CHARLOTTE ŠTIKOVÁ (19) dostala jedinečnou možnost, aby se ze zavalitého slůněte stala štíhlá laňka. Její tým s ní má hromadu práce. Ale vypadá to, že dílo se daří a slečinka opravdu hubne!

Její management, v čele s fotografem celebrit a hledačem talentů Filipem Matušinským, dělá první poslední, aby jí ve všem vyšel vstříc. Zařídili jí odbornou péči v Petra Clinic, kde se o ni stará přímo majitelka Petra Řehořková. Štiková dostala permanentku do Aquapalace Praha, opět s osobním trenérem. Chce se po ní jediné, shodit do léta třicet až čtyřicet kilo. Tak zní sázka Matušinského s šéfem magazínu Playboy – pokud Charlotte zhubne, bude hlavní hvězdou pictorialu.

Pokud ne, Matušinský ho fotí zadarmo s někým jiným. A zdá se, že profesionálové s ní dělají opravdové divy. Charlotte sice nedávno ujela, když se uřícená po cvičení napila studené vody a pak byla několik dní mimo hru. Lépe řečeno, kvůli nachlazení nemohla cvičit. Přesto už jsou na ní vidět pokroky, v Petra Clinic i v Aquapalace Praha jí to evidentně svědčí.

Přesto se sem tam nevyhne hvězdným manýrům a je třeba jí lehce přistřihnout křidélka. Kromě již zmíněného má totiž i další servis včetně vozu s řidičem na zavolání a další věci, o kterých se holkám v jejím věku může maximálně tak zdát. Charlotte to však nejspíš nestačí. „Volala Petře Řehořkové, se kterou měla jít cvičit do Čestlic, že má rodinnou oslavu. Sestra Ornella prý slaví narozeniny, tak tam musí jít. Jenomže to byla lež jako věž,“ prozradil nám dobře informovaný zdroj. Ornella totiž o nějaké oslavě neměla ani tušení. Na programu byla pouze rodinná večeře. Ornella však slavnostní kachnu stejně připálila, takže Charlotte snadněji ovládala pokušení.

I tak ale od managementu dostala pořádný kartáč. „Chápu to. Oni kolem ní skáčou a ona bude lhát? To se asi přepočítala,“ usmívá se člověk, který má k jejímu týmu velmi blízko. Uvidíme, kam to s mladou dámou nakonec dojde. Byla by velká škoda, kdyby se zamotala do nesmyslných lží, jak to má ve zvyku například Matušinského bývalá svěřenkyně Eva Perkausová.

Foto: archiv

 

 

reklama

reklama