Bittnerová si urazila zub, ale má kliku: „Můj doktor je fešák!“ Sbalila ho?

Herečka MILUŠKA BITTNEROVÁ (38), přezdívaná česká Marilyn, si zlomila zub! Ještě kousek a mohli bychom jí říkat česká Madonna.

Jak se jí to podařilo? „V rámci diety mám povolené i mandle. Ale jedna z nich byla pro můj zub osudová. Trochu mě to vyděsilo, ale naštěstí mám šikovného a pohledného zubaře. K němu je radost chodit. Zub mi spravil a je jako nový. Jsem nadšená,“ chválí půvabná herečka svého zubaře z jedné pražské kliniky.

Miluška je pracovně velmi vytížená, hraje na divadle, má svůj pořad s Rudou na Frekvenci 1 a od března začíná zkoušet v novém muzikálu Ať žijí duchové, kde bude alternovat s Adélou Gondíkovou. Čas na svého zubaře si ale kvůli zlomenému zubu udělat musela. „Zavolala jsem, co se mi stalo. V rádiu to nevadí, ale s ohledem na jiné aktivity, kterých mám teď požehnaně, jsem zub potřebovala spravit co nejrychleji. Měla jsem štěstí, většinou jsou objednací doby měsíc dva, ale zubař se nade mnou slitoval a vyšel mi vstříc. Zubaři jsou dobré duše,“ Miluška si svého zubaře velmi cení. „Je to fešák, ale já si momentálně užívám toho, že jsem single.“

Fotokredit – Mediestetik

reklama

reklama