Bývalá Miss Jitka Válková o soutěžích krásy: Už bych do toho nešla, nejsem povrchní kráva!

Před sedmi lety zvítězila JITKA VÁLKOVÁ (24) v České Miss a stala se tak nejkrásnější Češkou. Bylo ji pouhých sedmnáct let, když se do soutěže hlásila, proto si myslela, že jí díky tomu celý svět leží u nohou.

Jenže až teď prozřela, jak to vlastně celé je. „Když se za tím ohlédnu, tak už bych se toho nechtěla účastnit. Asi v té době jsem si myslela, že je to něco úžasného, co mi pomůže, ale teď si myslím, že mi to zas tolik nedalo, jak jsem si myslela. A hlavně já se do té branže nehodím. Nemám ráda namyšlené krávy, co umějí plkat jen o kabelkách nebo nakupování, já mám priority jinak uzpůsobené,“ prozradila nám s nadsázkou modelka, která je maminkou osmiměsíční holčičky Rosálie.

Modeling už tak pověsila vlastně na hřebík a věnuje se hlavně rodině. S manželem Lukášem je nesmírně šťastná a věří, že on je ta spřízněná duše, se kterou bude do konce života. Opravdu se skvěle doplňují a hlavně Jitce manžel plní velký sen o kariéře zpěvačky.
„Společně skládáme, zpíváme, tvoříme. I naše malá se do toho zapojuje a já se cítím ta nejšťastnější ženská pod sluncem. Bude ráda, když Rosálka půjde v hudebních šlépějích. Kdyby se přihlásila do Miss, tak bych se jí to asi snažila rozmluvit,“ dodala razantně Jitka.
Teď se chce soustředit na dokončení první sólové desky, do toho by se ráda s rodinkou přestěhovala na venkov a ruch velkoměsta konečně opustit. Mejdany nikdy nebyly pro ni, natož brouzdání po barech s jinými modelkami, které zkouší ulovit nějakého toho pracháče.
Foto: archiv
reklama

reklama

Bývalá Miss Jitka Válková o soutěžích krásy: Už bych do toho nešla, nejsem povrchní kráva!

reklama