Bývalá Česká Miss Nikol Švantnerová těžce zvládá úpadek slávy! Nepochopíte, jak se všude snaží vnucovat!

Rok kralování NIKOL ŠVANTNEROVÉ (23) asi nestačil. Modelce se zalíbilo být tou nejkrásnější natolik, že se začíná viditelně ponižovat. Poté, co byla zvolena před měsícem nová Česká Miss ANDREA BEZDĚKOVÁ (21), tak je Nikol jak posedlá. Jenže nechápe, že si spíš podráží nohy sama sobě. 

O co vlastně jde? Sexy brunetka bezesporu dobře reprezentovala Českou republiku svou krásou. Jenže teď asi těžce nese, že už není nejlepší a obletovaná. Snaží se teď totiž vecpat na jakoukoliv mediálně podporovanou akci a před novináři se začala až nebývale nakrucovat a div se nevnucovala na rozhovory. Jenže čím víc se podbízí, tím víc shazuje svou cenu.

Pisálci z ní začínají být docela znechuceni. Ona je teď opravdu snad na každé akci. Snaží se mile pózovat fotografům, ale nejhorší trapas pro ni byl to, když se setkala s novými misskami na otevření nového klubu v centru Prahy. Kdyby mohla, tak zabíjí očima, protože se nikdo kolem ní netočil. Všechna pozornost byla upřena na nové královny krásy, u kterých se novináři málem poprali o rozhovor.

Nikol stála v koutě a smutně koukala, proč o ni není zájem. Čekala docela dlouhou dobu, než si ji někdo všimnul a konečně ji teda požádal o brát vět do článku. Bohužel si na to Nikol musí zvykat, lepší už to nebude. Bude zase jednou z mnoha Miss, která zapadne v propadlišti dějin. Radši by měla přemýšlet nad tím, jak co nejdřív otěhotnět se svým fotbalistou, aby se zas o ní chvíli psalo. Její kolegyni TEREZE CHLEBOVSKÉ (25) to na chvíli vyšlo.

Foto: sociální sítě

 

 

reklama

reklama

Bývalá Česká Miss Nikol Švantnerová těžce zvládá úpadek slávy! Nepochopíte, jak se všude snaží vnucovat!

reklama