Bubeník z Mandrage má na Vánoce vystaráno! Hračky pro dcerku má už doma zabalené

Bubeník skupiny Mandrage Matyáš Vorda nenechává dárky pod stromeček na poslední chvíli. Se svou partnerkou, manažerkou skupiny Mandrage Luckou Hájkovou, se vypravili do hračkářství Hamley ́s na pražských Příkopech a společně vybírali dárky pro svou malou dcerku Lolu. V záplavě hraček si vybrat tu správnou ale není nic jednoduchého a proto si nechali poradit.

„Dnešní děti jsou již od mala velmi často konfrontovány s elektronickými zařízeními, jako je mobil, tablet či počítač. Ty v nich většinou potlačují představivost, fantazii, kreativitu a trpělivost. Proto by kvalitní edukativní hračky měly zábavnou formou toto kompenzovat a tyto schopnosti vhodně rozvíjet,“ říká Pavel Čmelík, majitel hračkářství Hamleys, a dodává: „Chceme poradit rodičům a zároveň bych také rád zdůraznil, že při výběru dárků by měla převažovat kvalita nad kvantitou. Raději jedna kvalitní, bezpečná a praktická hračka, než deset levných a mnohdy nebezpečných napodobenin.“

Jakou hračku pro malou Lolu nakonec vybral táta Matyáš Vorda a máma Lucie Hájková nevíme. Ale pod vánočním stromečkem se určitě nějakou hračku z Hamley ́s najde.

Foto: Herminapress

reklama

reklama