Bořek Slezáček: Nejsem cílová skupina pro erotické romány!

Kontroverzní erotický román autorky E. L. James má čtvrté pokračování. Po Padesáti odstínech šedi následovalo neméně tolik odstínů temnoty, pak i svobody a včera byl slavnostně pokřtěn kmotry BOŘKEM SLEZÁČKEM (48) a AGÁTOU PRACHAŘOVOU (30) v klubu Venue díl čtvrtý, který nese název Grey.

„Víte, byl jsem osloven, abych se stal kmotrem téhle knížky, ale popravdě ani jeden díl jsem neprostudoval zevrubně a nestrávil u něj hodiny času. Mám-li být upřímný ani mne to nenapadlo. Co vím jistě, tak doma máme první díl, který dostala moje žena od mojí matky. Já přelétl očima pár stránek a tím to skončilo. Nejsem cílová skupina pro podobná díla, i když možná do tohohle čtvrtého pokračování juknu, protože je psán z pohledu muže, zatímco ty předchozí jsou vysloveně dámským čtením,“ vysvětli své pohnutky kmotr Slezáček.

Na křest si našla cestu celá řada známých osobností, z nichž převážná většina se rovněž nepovažovala za znalce zmíněné „literatury“, a tak šlo spíše o společenskou záležitost, než o propírání erotických zážitků z knihy i vlastního soukromí. Pobavit se přišla třeba Zorka Hejdová s manželem, Veronika Kašáková s přítelem, naopak bez manžela dorazila Gábina Partyšová a Nikol Kouklová, mezi hosty akce se mihla i Bára Mottlová a nechyběly ani Míša Gemrotová s Kamilou Nývltovou a několika dalšími více či méně známými tvářemi.

„Padesát odstínů šedi? Hm, vím, že se měl u nás na Broadwayi hrát stejnojmenný muzikál, ale zatím byl odsunut. Já osobně podobná erotická dílka nestuduji a ani nevyhledávám. Jsem v pohodě, zaťukám to, i šťastná v soukromí a práci, takže mám příjemnější starosti, než trávit čas nad podobnými a třeba i sebeerotičtějšími příběhy. Ale nezavrhuji je, komu se líbí, ať si počte,“ nechala se slyšet Míša Gemrotová a více než křtu novinky se věnovala dvojce vína a svým přátelům.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama