Bezděková: Načančat se umím, ale raději jsem opečovávána!

Misska a modelka Andrea Bezděková si nemohla nechat ujít návštěvu kosmetického veletrhu Interbeauty Prague na Výstavišti. Jednak tvrdí, že každá žena chce být krásná a skvěle nalíčená, tedy i ona, a pak je to i kvůli práci v modelingu nezbytnost.

„No, ale popravdě, že bych nějak milovala vlastní tvorbu, tedy čančání doma před zrcadlem, to ne, i když, je-li potřeba, tak i to zvládnu. Jsem ale ráda opečovávaná, a tak si s chutí zajdu za odborníky, posadím se do křesla a ať se předvedou, co umějí,“ vysvětlila Andrea, která je momentálně bez „vážné známosti“, ale přiznala to s úsměvem, který o tom zrovna moc nesvědčil. Trocha tajemna, jak doplnila, prý v tomto případě neškodí.

Bezděková ovšem nebyla jedinou kráskou, která si vyrazila na veletrh. Omrknout módní kosmetické či kadeřnické trendy přišla třeba i Romana Pavelková se synem Maxmiliánkem, nechyběla ani Nikol Moravcová, Klára Kolomazníková, Eva Decastelo či Petra Nesvačilová.

„Já tu jsem spíš jen jako okukovačka, ne za nákupy. Moc se nemaluji a nelíčím, jen tak umírněně, protože zatím, a říkám zatím, to můj exteriér tolik nevyžaduje. Mírné povědomí o této oblasti, ovšem patří mezi ženskou výbavu, takže zírám a zírám,“ uvedla Petra Nesvačilová.

Ve výpravě VIPek za krásou byl i jeden chlap. Zpěvák a muzikant Martin Maxa. A že by byl jen pasivním čumilem, to ani náhodou. Jednak si nechal pořádně upravit nehty a pak i zkrášlit tvář, na kterou mu odbornice vytvořila dost obstojnou jizvu.

„Chtěl jsem se trošku přiblížit Joffreyovi de Peyrac z Angeliky, protože ten jeho šrám byl hodně dobrej, a možná by seknul i mě. Uvidíme,“ vysvětlil Martin, ale jeho nadšení po úpravě tváře zakrátko zmizelo. „Musím přiznat, Joffreyovi jizva slušela víc, mě teda zajímavějším neudělala, takže pryč s ní,“ dodal Martin Maxa a po „vygumování“ zmíněné ozdoby se přesunul na úpravu nehtů, o které se coby nejen pěvec, ale i kytarový hráč, musí starat.

Foto: Herminapress

reklama

reklama