Andrea Verešová: Rybařinu si přidáme mezi naše „sportovní“ aktivity

Velká party proběhla v průhonické sokolovně. Malí i velcí si tu dali dostaveníčko při příležitosti oslav padesáti let sladkostí Kinder, takže se soutěžilo, malovalo, tvořilo, prostě všichni si hráli samozřejmě mlsali.

Mezi množstvím gratulantů nechyběla ani modelka Andrea Verešová s dětmi Vanessou a Danielem. Ti, jako správní sportovci, si šli k jednomu ze stánků vylovit rybářským, ne prutem, ale proutkem nějakou tu sladkost.

„Víte, mi kaloričtější pochoutky můžeme. Ovšem nepřeháníme to. Je to takové zpříjemnění našeho jídelníčku, ale kalorie nepočítáme, protože jsme sportovní rodina. Rádi vyrazíme na delší procházky, absolvujeme i horské túry, milujeme lyžování, takže váhové příbytky nepřicházejí v úvahu. Dneska si děti vylovily nějaké dobroty a tak se jim to zalíbilo, že k našim aktivitám přidáme i rybaření. Šlo nám to se sladkostmi, tak proč bychom nezvládli chytit i nějakou tu opravdovou rybku,“ s úsměvem uvedla Andrea.

Aktivitu v rybaření okoukla i misska Jana Doleželová s šestnáctiměsíční dcerou Verunkou. Obě dámy také zalovily mezi pochutinami a odměnou jim byl sladký pamlsek.

To Aneta Vígnerová zamířila, v rámci programových nabídek, mezi malé závodníky k autodráze. Viditelně jí autíčka řítící se nevídanou rychlostí natolik zaujala, že si musela jejich ovládání na vlastní kůži vyzkoušet. „Já sice neřídím, ale tohle byla paráda. Musím uznat, že na dětské formuli něco je. Soutěživost mám v krvi, takže jsem si s chutí zazávodila,“ s úsměvem řekla Aneta. Moderátorkou celé odpolední a podvečerní slavnosti byla Gábina Partyšová, kterou doprovodil její syn Kristián. Oba otestovali narozeninový dost, ovšem pro zachování linie si hned po ochutnávce naordinovali trochu poskakování na trampolíně.

„Je to skvělý relax a asi si k našim sportovním aktivitám, u mě je to hlavně jóga nebo běhání, u syna fotbal či tenis, přidáme i tohle hopsání. Je to nenáročné a příjemné, i když musíme trošku dávat pozor, abychom nevylétli příliš vysoko,“ nechala se slyšet Gábina. A jelikož program v sokolovně nabíral na obrátkách, musela opustit hopsaldo a přemístit se opět pódium v mikrofonu.

Foto: Herminapress

reklama

reklama