Zuzana Bubílková: Místo k zubaři pelášila za krásnými muži!

Moderátorka ZUZANA BUBÍLKOVÁ (64) přiznává, že jsou akce, které se v žádném případě nenechá ujít a je kvůli tomu ochotná leccos obětovat. Včera, bolest nebolest, místo k zubaři dorazila na představování dvanácti finalistů Muže roku do restaurace TGI Friday’s.

„Je to tak. Lázně jsem zrušila a nešla ani ke stomatologovi s bolavým zubem. Prostě jsem si tuhle přehlídku klučíků nemohla nechat ujít. Sice je uvidím opět při finále, které proběhne 26. srpna v Náchodě a já tam budu fungovat coby porotkyně, ale udělat si obrázek v předstihu rozhodně nebylo k zahození,“s uspokojením prozradila Bubílková, která si i vyzkoušela posezení na skútru, který bude jednou z cen v soutěži.

„Na Muže roku jedu poněkolikáté, jednou jsem byla jako host a zpívala, pak asi třikrát působila v porotě a bavilo mě to. Jsem ráda mezi mlaďochy, ze kterých vyzařuje energie. A těším se i na soustředění před finále, které bývá vždycky divoké. Z těch adeptů na prvenství mě zaujal ten dozorce z vězeňské služby, takže klidně bych se nechala zavřít,“ se smíchem uvedla Daniela Šinkorová ovšem s tím, že je to první dojem a u ní rozhodnou hlavně volné disciplíny.

„Těším se, bude to paráda. Byla jsem na ty nové koloušky zvědavá, hm, my porotkyně to budeme mít fakt těžké. Kluci jsou to pěkní, jen manžel trochu brblal, ovšem vysvětlila jsem mu, že mezi soutěžícími a mnou nebezpečí nehrozí a vše proběhne v rámci slušnosti dobrých mravů,“ svěřila se dobře naložená Heidi Janků.

Své favority mají i další porotkyně Hanka Křížková, Kamila Nývltová nebo Kateřina Kornová, ovšem i ony se shodly na tom, že jde o první dojem, který občas bývá mylný, a všechno ve finále může dopadnout i úplně jinak.

Jediným zástupcem silnějšího pohlaví byl na „představovačce“ Marian Vojtko. „Já tam budu působit jen jako kulturní vložka. Něco zapěju, poklábosím, omrknu ty kluky, ale výběr ponechám na dámách. Musím přiznat, že bych jako porotce nebyl nestranný. Jak se tady finalisté představili, jsou samý sval a šlacha a za to, bych jim já strhával body, protože by mě jímala bledá závist. Zpěv ano, porotce nikdy,“ přiznal Marian.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama