Zpěvačka Lucy Junk pokřtila svůj charitativní kalendář, pomohla dětem!

Mít vlastní kalendář – to je sen mnoha modelek, umělců i sportovců. Zpěvačka Lucy Junk si toto přání nedávno splnila. A nejedná se o pouhý rozmar. Svůj kalendář s krásnými černobílými snímky totiž povýšila na charitativní záležitost. Veškerý výtěžek z prodeje každého kusu putuje na opuštěné děti ze severních Čech!

Lucy Junk je mediální tváří internetové televize ALL TV, která už šestým rokem přináší zajímavé reportáže nejen ze světa hudby. A kromě toho po celý rok – ve spolupráci s Galerií silných srdcí – organizuje dobročinné večírky a také dražby fotbalových a hokejových dresů. Nyní k těmto aktivitám přibyl i zmíněný kalendář s fotografiemi Davida Špidlena. „V září letošního roku vyvezeme děti z dětského domova v Krásné Lípě k moři do Itálie, a to do letoviska Rosolina Mare,“ prozradila. „Poté co jsme kalendář viděli kompletně dokončený, bylo nám v tiskárně řečeno, že na některých fotografiích jim dost připomínám Madonnu,“ dodává rozesmátá Lucy.

Večerem provázel moderátor Richard Sacher, který postupně představil všechny kmotry kalendáře. Těmi se stala zpěvačka „Saxana“ Petra Černocká, moderátorka Marie Tomsová a zpěvák a skladatel Pavel Kyklop Vohnout, který je bývalým členem skupiny Maxim Turbulenc. Kmotři společný výtvor Lucy Junk a fotografa Davida Špidlena – respektive jeden z exemplářů – nezničily šampaňským, ale posypaly ho jemnými třpytkami. „Já mám ráda černobílé fotky, a když se fotí mladá, hezká a štíhlá blondýnka, tak pardon pane fotografe, není co pokazit,“ ocenila filmová Saxana kalendář. Kalendář, který si můžete stále pořídit dorazila podpořit mimo jiné také Monika Štiková, finalista soutěže Muž roku 2015 Andreas García a mnoho dalších.

Foto: David Špidlena, Jindřich Machuta

 

 

reklama

reklama