Zorka Hejdová v průsvitných šatech ukázala svoje přednosti

Dlouho jsme o ní nic nenapsali a tak je čas to změnit. A hned vyrukujeme s kalibrem pořádně silným. Zorka totiž znovu dala nahlédnout do tajů jejího výstřihu. Průsvitné šaty ukázaly, že je na co se dívat.

ZORKA HEJDOVÁ (27) je holka šikovná. Z rádia se totiž za pár let vypracovala až do televize a k tomu všemu je u nás brána jako jedna z nejlepších moderátorek, dokonce by někdo i mohl tvrdit, že pomalu šlape na paty slavnému Leošovi Marešovi, ale zase popravdě, na toho ještě nemá ani zdaleka. I když pánové by asi mluvili jiným jazykem.

Zorka je sice vadná, ale pánové po ní slintají stále. Důvodů navíc mají hodně. Hejdová se totiž nestydí a velmi ráda dáva na odiv své tělo, především pak její silikonem přifouknutá prase, na které se vždy hodně příjemně dívá.

Hejdová se časti objevuje na spoustě společenských akcí a dokonce hraje také v muzikálu Rocky. Holt je to holka, která se neztratí skoro nikde. Akorát tak nějak čekáme, kdy konečně dostane roli třeba v Ulici nebo Ordinaci, to by totiž byla taková pomyslný třešnička na její už takhle hodně sladkém dortíčku…

reklama

reklama