Znělka k rallye Dakar: Dohromady ji daly tři hvězdy českého showbyznysu

Co vznikne, když se dají dohromady modelka, herečka a dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová, textařka a účastnice soutěže Československo má talent Šárka Geroldová alias SharkaSs a jedna z nejtalentovanějších tuzemských zpěvaček Karolína Lískovcová? Tento úžasný mix znamená parádní song, který se stane znělkou příštího ročníku legendární rallye Dakar.

Karolínce je teprve třináct let, ale už se o ní mluví jako o budoucí zlaté slavici. Gášpárová patří mezi nejvyhledávanější české modelky současnosti. Brzy se ukáže i ve filmu Tomáše Magnuska Bastardi 4, kde má hlavní roli. A Šárka? Tu snad ani není třeba představovat, texty jejích songů si oblíbily mnohé celebrity a ona sama má za sebou několik pěkných hitů (mimochodem, napsala i ústřední singl k již zmíněnému snímku Bastardi 4). Takže je jasné, že když se tyto tři sejdou, musí z toho vzniknout koktejl, který bude složený z těch nejlepších ingrediencí a každý si na něm pochutná.

Nejnovějším počinem Šárky je právě nový singl Gabriely Gášpárové a Karolínky Lískovcové s názvem Dakar. „Je to píseň o závodění a motivaci,“ prozradila známá rapperka a textařka. „Cílem písně bylo podpořit slavnou rallye, která je nebezpečná a zaslouží si svůj respekt a obdiv. Stejně jako všichni závodníci, kteří vyrazí na trať. Něco o tom vím,“ doplnila k tomu Gášpárová.

Ta zároveň prozradila, že brzy vznikne také videoklip, ve kterém budou  použity originální záběry týmu Buggyra. „Moc jsem si to užila. Spolupráce s Gabrielou i Šárkou je super. Myslím, že se písnička bude líbit,“ usmívala se Karolínka. Nezbývá, než se těšit…

reklama

reklama