Známá modelka pozvala manželovi do postele čtyři nádherné sexy kočičky. Co na to říkal?

Modelka Kateřina Wohlmann Votavová opravdu dělá první poslední, aby svému manželovi udělala radost. Místo toho, aby si ho pár měsíců po svatbě hlídala a chránila, dobrovolně mu do postele pozvala nádherné sexy modelky a ještě je svlékla do spodního prádla. Podívejte se!

Nic netušící manžel tak měl při návratu domů o překvapení postaráno. „Ale zachoval se jako skutečně milující manžel. Zhodnotil situaci a řekl, že si jde dát do kuchyně večeři a až se s holkama v posteli vyblbnu, ať dám vědět,“ směje se Kateřina. Cílem celé akce samozřejmě nebylo dopřát manželovi nevšedních erotických dobrodružství, na ty si zatím podle Kateřiny stačí s manželem sami, ale nafotit snímky pro svůj butik Roosevelt Fashion Store, ve kterém se zaměřuje na prodej spodního prádla a na poradenství, jak si vybrat dobře padnoucí prádlo.

„Většina žen si kupuje špatné velikosti podprsenek, a tak jim pomáhám s výběrem těch, které jim budou pohodlné a krásně drží a tvarují jejich poprsí,“ vysvětluje Kateřina a dodává, že už jí rukama prošlo tolik ňader, že by jí to nejeden muž mohl závidět. Ostatně podobně tomu bylo i během tohoto focení. „Fotograf už to po pár hodinách nemohl vydržet a povzdychl si, jestli bych si to s ním nechtěla na chvíli vyměnit. Ale bohužel pro něj neumím fotit tak dobře, jako on,“ směje se Katka.
reklama

reklama

Známá modelka pozvala manželovi do postele čtyři nádherné sexy kočičky. Co na to říkal?

reklama