Zlatej chlapec hlásí návrat

Zpěvák Ladislav Křížek se vrací ke Kreysonu, se kterým právě teď ve zkušebně pilně zkouší na letní turné. Nepřipravuje se jenom po stránce hudební, ale rozhodl se zamakat i na své vizáži.

Se slavným zpěvákem jsme si povídali těsně před zákrokem na klinice, kam si zašel na plastiku víček. „Mám problémy s kruhy pod očima, je to rodové. Jde už o druhou plastickou operaci, tu první jsem podstoupil asi před dvaceti lety. Jde řekl bych o banální zákrok a velkou výhodou je, že pak nemusím třeba při focení na sebe plácat tolik šminků,“ vysvětluje.

Na podrobnosti týkající se zákroku jsme se zeptali plastického chirurga MUDr. Hany Skeřilové z Kliniky YES VISAGE: „Po dohodě s Ladislavem Křížkem jsem udělala korekci dolních víček. Operace trvala něco přes hodinu a proběhla v místním znecitlivění. Během zákroku se odstraní nadbytečná kůže ve tvaru vřeténka a kůže se pak sešije. Za několik dní odpadnou otoky a výsledkem je rovné a hladké dolní víčko s téměř nepatrnou jizvou těsně pod řasami.“

Plánuje zpěvák ještě nějaké další vylepšení? „Asi před čtyřmi lety jsem řešil s Michalem Davidem, co uděláme s těma bachorama. A Michal říkal, to budeš muset rozběhat. No tak jsem začal běhat,“ říká s úsměvem.

Fanoušci Ladislava Křížka se tak mohou těšit nejen na vylepšenou image, ale i na letní turné. „Čtyři roky jsem teď byl u Citronu, a proto se nyní vracím ke Kreysonu a plánuju s ním odjet přes léto pár desítek koncertů. Chci si zavzpomínat na desku Zlatej chlapec. Myslím, že to fanouškům trochu dlužím,“ prozrazuje.

reklama

reklama