Život v luxusu a v nicnedělání? To se mýlíte! Manželka milionáře Jirky Šlégra šla makat!

Sice má pověst zlatokopky, která si velkou „náhodou“ našla vždy zámožné muže. Naposledy od rodiny odloudila bývalého hokejistu JIŘÍHO ŠLÉGRA (44), ale vypadá to, že Miss LUCIE KRÁLOVÁ (34) padla na tvrdou zem. Manžel už jí asi zatrhl neustálý přísuň peněz a poslal ji makat. 

Kdo si myslel, že má vše na zlatém podnosu a nehne ani prstem, tak je vedle jako ta jedle. Sportovec je totiž známý tím, že svým partnerkám nedá nic zadarmo. Nejenže se musí starat o domácnost, samozřejmě i o jeho dceru Jessiku z prvního manželství. A teď i bývalá modelka poznala, zač je toho loket. Musí chodit pravidelně do práce. Začala pomáhat lidem, především starším, což je bohulibé. Vystovala totiž sociální správu a prý se v pomáhání vzhlédla.

Sice se říká, že v tomhle resortu moc peněz není. Ale Lucie nepotřebuje brát miliony, domácnost táhne určitě Jiří, ona si vydělává na své manýry – nehty, vlasy, kosmetiku. Na oblečení jí teda asi nezbude, protože má nároky na jiném levelu a nepůjde od levného obchodu.

Ale olympijský vítěz z Nagana zase není žádný škrt. Když vidí snahu, nemá problém nějaký ten chlup pustit. Když maká a nezahálí, všechno jde. Jiří by vedle sebe neztrpěl žádnou lenivou megeru, která by nezaopatřila děti a domácnost a ještě se celé dny válela doma na gauči.

Foto: Herminapress, sociální sítě

reklama

reklama

Život v luxusu a v nicnedělání? To se mýlíte! Manželka milionáře Jirky Šlégra šla makat!

reklama