Zhýčkané dámy Solaříková a Bittnerová v péči hokejistů Sparty!

Tak to se hned tak nevidí, aby dámám poskytli netradiční pomoc pánové a navíc hokejisté pražské Sparty. Inu, gentlemani přeci jen ještě nevymřeli, i když zrovna obouvání a zkoušení botek není zřejmě ani jejich oblíbenou kratochvílí. Leč stalo se, a to při prezentaci nové kolekce obuvi jedné značky.

Čtveřice hokejistů, Vladimír Eminger, Michal, Barinka, Brian Ihnačák a Adam Klavík nelenili, když viděli Patricii Solaříkovou a Milušku Bittnerovou zápolit s módními novinkami a aktivně se zapojili do nazouvání na jejich nožky. Dobrá věc se podařila a obě herečky odměnily své „komorníky“ úsměvy. „Po dlouhé době jsem se dostala na nějakou akci. Ne, nepřišla jsem si udělat radost po vyřazení ze StarDance, to už je za mnou, ale prostě jsem vyrazila omrknout, co se nosí. Řadu měsíců jsem neznala nic jiného, než trénink a teď jsem opět ve své živlu. A navíc jsme s Patricií získali i pohledné pomocníky při zkoušení botek, takže u mě naprostá spokojenost,“ vysvětlila Bittnerová a šla si vybrat a otestovat další a další a další obutí.

Ani Patricie nezůstala u jedněch botek. „Víte, já na tohle zboží docela ujíždím. Doma mám snad čtyřicet párů bot, některé dokonce ještě celkem zánovní, ovšem když vidím něco nového, prostě neodolám. Asi si pořídím jedenačtyřicátý pár,“ zasnila se Solaříková.

Jiný náhled má Zlata Adamovská. „Když si chci udělat radost, tak boty to nejsou. Spíš si koupím nějakou hezkou vůni, šátek, nebo i něco na zub. Boty jsou samozřejmě nezbytnost, takže když je potřebuji, jdu a nakoupím, ovšem vždycky jen pohodlné a tedy i kvalitní,“ prozradila Adamovská.

Novou kolekci obuvi si přišly omrknout a také otestovat třeba i Lucie Hadašová se setrou, Iveta Vítová, Andrea Verešová, moderátorka Gábina Partyšová a řada dalších milovnic obuvnických lahůdek.

Foto: Herminapress

reklama

reklama