Zawadská: Za volant kamionu bych nikdy nesedla!

Před několika měsíci VALÉRIE ZAWADSKÁ (57) radikálně změnila barvu vlasů a také účes kvůli roli ďábla v divadelní komedii scénáristy a režiséra Karla Janáka Stvoření světa – bez cenzury, teď pro změnu si je nechala trochu více ztmavit, zkrátit a natupírovat.

A opět i kvůli roli, tentokrát ne v divadle, ale v televizním seriálu Ordinace
v Růžové zahradě. „Hraji kamioňačku, nebo lépe řečeno majitelku speditérské firmy, což kvůli mým zákazníkům a personálu vyžaduje i jiný účes, než byl ten ďábelský. S kadeřníkem Martinem Žifčákem jsme proto nějakou dobu hledali barvu, která by odpovídala a hodila se k té paní šéfové, ale samozřejmě se musela zamlouvat i mě osobně. Podle smlouvy totiž nebudu moci příští měsíce kvůli natáčení měnit odstíny a délku vlasů, jak se mi zlíbí. No, hledali jsme hledali a našli. Já jsem tedy spokojena. S barvou a příjemnou letní délkou svého porostu,“ s úsměvem vysvětlila Valérie.

Být šéfkou speditérské firmy, tedy sice jen v seriálu, ovšem předpokládá, že ona dáma musí dokázat pořádně cvičit se zaměstnanci. Navíc je to přeci jen více mužská záležitost řídit pořádnou obludu na kolech, než ji svěřit do křehkých rukou dam.

„To je pravda. Já jsem se těšila, že to bude ženská od rány, která dokáže s personálem cvičit, a to se mi splnilo. Ovšem na druhou stranu je to i citlivá duše. Nebudu nic prozrazovat, ale tahle postava je velice zajímavá, protože si užije dost komických, ale i tragikomických situací. Točilo se už několik scén v kamionu i před ním, ale za volant bych si já nikdy nesedla. Naštěstí to na mě ani nikdo nechtěl. Rozdělovat práci, to ano, to mi jde, řídit kamion nikdy,“ doplnila Zawadská, zapózovala nejen na kadeřnickém křesle, ale i coby „modelka“ v Riegrových sadech a odkvačila si plnit pracovní povinnosti.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama