Zatloukat, zatloukat, zatlkoukat! Česká Miss ze svého přítele dělá jen ubohého paroháče!

Česká Miss ANDREA BEZDĚKOVÁ (21) si pravděpodobně vzala příklad z rady doktora Plzáka a stále jen zatlouká. Přitom i vrabci na střeše si cvrlikají o její nové lásce ze soutěže Muže roku MIROSLAVU DUBOVICKÉM (24). Místo toho, aby se k tomu postavila čelem, tak jen trapně mlčí a mlží. To z jejího chudáka přítele dělá ještě většího vola.
Ani jeden z protagonistů nepřiznal pravdu. Přitom snad ze všech stran se k nám valí informace o tom, jak je Andrea zamilovaná až po uši do modela a studenta FTVS, že bez něj nedá ani ránu. Dokonce se spolu fotí i na sociální sítě. Jenže modelka asi prostě nechce přiznat „Missí nemoc“, tak dál tvrdohlavě říká, že jsou jen přátelé a chodí spolu cvičit.
Jenže spolu byli viděni při divoké líbačce a i škádlení se ve vířivce. Ano, to normálně přátelé dělají. Podle informací sympatická brunetka čeká, až se oficiálně rozejde s přítelem, aby mohla začít natvrdo randit s urostlým modelem.
Jenže tímhle protahováním to vypadá jak na trapnou telenovelu a nejvíce tím musí trpět přítel, kterého po dvou letech jen tak kopla do zadku. Ten to musí těžce rozdýchat, pro Andreu by snesl modré z nebe. Jenže má smůlu, je to jen chudý student, který zdaleka nemá postavu jako model Mirek. Budete se s tím muset smířit, že v přímém přenosu z něj jeho láska udělala paroháče.
Foto: archiv
reklama

reklama

Zatloukat, zatloukat, zatlkoukat! Česká Miss ze svého přítele dělá jen ubohého paroháče!

reklama