Zapomenutá vicemiss Tereza Budková v ohrožení života! Na castingu po ní chtěli fakt nechutnou věc!

V Česku modelce TEREZE BUDKOVÉ (25) už pšenka nekvetla, média o ní zájem neměla, byla dávnou zapomenutou vicemiss, která škemrala o kousek své zašlé slávy. Tak se rozhodla vydat se do Madridu a zkusit štěstí tam. Jenže to ještě netušila, co jim tam hrozného čeká.

Jako novicka musela ve Španělsku obrážet každý podřadný casting, aby dostala alespoň nějakou práci a vydělala si na živobytí. A také, aby si ji někdo konečně všiml a dostala pořádný job. Jednoho krásného dne získala pozvánku na lukrativní konkurt na coca-colu, jenže kdyby věděla, co tam po ní budou chtít, tak z toho asi vycouvá. Kariéra nekariéra.

Bohužel však neměla ani tušení. Nejenže tam celý den vysedávala a když už přišla konečně na řadu, tak během pár minut musela vypít skoro dva litry coly. Na to vyzáblá dietářka rozhodně nebyla zvyklá, málem se jim tam pozvracela na místě. Domů pak odjížděla celá zelná. „Dva dny mi bylo neskutečně špatně, to byla snad nejhorší zkušenost, co jsem zažila. Už bych do toho nešla,“ brečela Tereza, která nakonec přiletěla zpět do Česka.

Organizátoři reklamy pro sladký nápoj se jí doteď neozvali. Takže i když jim tam málem ukázala, co měla k obědu, job snů nejspíš nebude. To by se snad v té jejich limonádě musela možná i koupat. Nebo udělat úplně něco jiného…

Foto: archiv

reklama

reklama

Zapomenutá vicemiss Tereza Budková v ohrožení života! Na castingu po ní chtěli fakt nechutnou věc!

reklama