Zapomenutá Miss Zuzana Jandová vystrkuje růžky! Pomohou jí tyhle fotky zpátky na vrchol?

Když ZUZANA JANDOVÁ (28) vyhrála korunku Miss České republiky pro rok 2008, tak se jí předpovídala obrovská budoucnost. Holka, která vypadala jako by se pro titulní strany časopisů narodila, se však stáhla do ústraní a úplně se z českého modelingu stáhla. Ale asi pochopila, že to nebyl správný krok.

Teď se jí nejspíš zastesklo po slávě, a tak začala sociální sítě zahlcovat svými sexy fotkami. Není ale už pozdě? Modelka evidentně objevila kouzlo Facebooku a Instagramu. Hned pochopila, že když tam bude dávat sexy fotky, tak si na ni novináři vzpomenou a třeba sem tam něco otisknout. My tady rozhodně nejsme, abychom zapomenuté Miss pomáhali, ale abyste vy, naši čtenáři zhodnotili, jestli má ještě šanci dostat se na vrchol.

Fotky to jsou vážně rajcovní, někdy na sobě nemá vůbec nic. Do toho ta její smyslná tvářička a plné rty, to jsou předpoklady nenechat žádného muže chladného. Dokonce už i nějaké zakázky dostala. Ale přesto, že má dokonalou postavičku, tak tu ve finále moc lidí nezajímá. V podstatě jen obráží party se svým letitým kamarádem Filipem Jankovičem, který se snaží také prosadit, co to jde. Ale upřímně, moc to nejde ani jednomu z nich.

Sami posuďte, jestli krásná Zuzka může ještě porazit své o dost mladší kolegyně…

Foto: Facebook a Instagram

reklama

reklama