Zamilovaná Dáda Patrasová šla s kůží na trh! Tuhle prdelku poplácává Slováčkův sok v lásce

Královna dětských DÁDA PATRASOVÁ (60) srdcí snad za poslední roky nevypadala lépe. Nejenže se konečně oprostila od toho, že jí manžel FELIX SLOVÁČEK (73) neustále podvádí, ale konečně šla do sebe a hubne přímo před očima.

Jaký je její tajný recept? „Samozřejmě chodím do zkrášlovacích salónů, ale můžu vám říct, že za to, jak teď kvetu, tak může jen a jen láska. Konečně můžu říct, že jsem šťastná a mám po boku někoho, kdo mě má opravdu rád a nezesměšňuje mě před celým národem. Jak se cítím, tak to vypadá i navenek. A já se teď cítím jako zamilovaná holčička,“ prozradila nám se smíchem Dáda na klinice Petra Clinic. Je na ní vyrovnanost hned poznat.

Dokonce se nestyděla a ukázala i zadeček, který by jí mohly závidět o dvě generace mladší kolegyně. Ale tohle už je jen majetek Itala Vita, za kterým herečka v srpnu vyrazí na výlet. „Už se nemůžu dočkat. Snažím se teď dát co nejvíc do kupy. Konečně jsou za mnou manželovy nevěry a já se těším ze své lásky. Musím vypadat co nejlíp. Tak ještě zamakám,“ dodala Dáda, která nechce, aby si lidé mysleli, že to dělá Felixovi naschvál. Prostě se zamilovala a chce si žít svůj život, bez milenec a nevěr.
Foto: archiv 
reklama

reklama