Zaměřeno na krk a dekolt

Právě tyto partie, které bývají přes zimu dobře skryté, jsou ty, na něž často zapomínáme, přestože stárnou stejně rychle jako naše tvář. Pojďme to změnit!

Jakmile se na obličeji objeví první vrásky, zpozorníme a uděláme vše pro to, abychom se jich zbavily. Ovšem krk a dekolt zůstávají dlouhou dobu bez povšimnutí, a právě tyto partie pozornému oku prozradí náš skutečný věk. Jak se tedy o tyto partie správně starat?

Když je nám třicet
Samozřejmě nelze zcela jednoznačně říct, že konkrétní ošetření je vhodné od třiceti a jiné od čtyřiceti, vždy záleží zejména na stavu pokožky. „Pro osvěžení a regeneraci pleti i jako prevence stárnutí je skvělý plazmalifting a Skinbooster neboli hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou,“ prozrazuje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE.
Pokud dáváte přednost zcela neinvazivním zákrokům vsaďte na laserovou terapii. „Kombinací neablačního módu neodymiového laseru a jemně ablačního módu erbiového laseru jsme schopni docílit výrazného zpevnění kůže. Unikátní program 4D rejuvenace má okamžitý efekt, při kterém se stimuluje produkce kolagenu a elastinu,“ vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Jana Krabcová, Ph.D., z Kliniky YES VISAGE. Pokožka po ošetření vypadá mladší, pružnější a svěžejší.

Když nám je čtyřicet a více
Zabojovat proti výraznějším projevům stárnutí pleti dokáže cílené laserové ošetření. „Ideální pro všechny typy pleti je tzv. rejuvenace Twin-light na dekolt a krk, která je primárně zaměřená na nedokonalosti pleti. Využívá kombinaci dvou neablativních módů neodymiového laseru, díky čemuž se nastartují procesy opravy a omlazení kožních struktur a zároveň dojde k hloubkovému zpevnění a stimulaci novotvorby kolagenu,“ popisuje ošetření dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Jana Krabcová, Ph.D., z Kliniky YES VISAGE. Při větších nedokonalostech je možné dopřát pokožce také jemný povrchový peeling erbiovým laserem.
Další možností, jak omladit povadající krásu těchto partií je miniinvazivní ošetření Radiesse. „Laicky se toto ošetření nazývá tekutý lifting. Tato aktivní výplň doplňuje objem a díky unikátnímu složení také obnovuje a stimuluje potřebnou tvorbu kolagenu v pokožce. Výsledný efekt vydrží rok a půl, někdy až dva roky,“ doporučuje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE.
Ať už se rozhodnete pro jakékoliv ošetření je dobré si pamatovat, že mnohé pro svou pokožku můžete udělat i doma. Rozhodně je nutné nezapomínat na hydrataci, jak v podobně dostatečného příjmu tekutin, tak i pomocí péče bohaté na kyselinu hyaluronovou. Skvěle funguje kombinace přípravků, pleťového séra HYALURON ELIXIR a kapek HYALURON ELIXIR pro vnitřní užití. Velmi důležitá je také důsledná fotoprotekce, aby nedocházelo k předčasnému stárnutí či možné hyperpigmentaci.

reklama

reklama