„Zahrát si hrošici byl můj sen!“ A Míše Noskové se to fakt splní

Herečka a zpěvačka Míša Nosková je milovnicí zvířat, i když kvůli pracovnímu zaneprázdnění a výchově dcery Elišky prý zatím žádné nechová, ale co není teď, může být v budoucnu. Jak prozradila, z živočišné říše má ráda tlustokožce, především hrochy.

„Ano, je to tak. Toužila jsem zahrát si tohle sto až dvěstěkilové zvířátko i na jevišti a splnilo se mi to.
V chystané muzikálové verzi slavného animovaného filmu Madagaskar, který se od letošního října do prosince bude hrát v deseti sportovních halách v České a Slovenské republice, se představím jako hrošice Glorie. A děsně se těším. Mám pro tuhle roli z minulosti předpoklady, kdy jsem měla pár kilo navíc, takže, kdo jiný by se na hrošici hodil,“ se smíchem vysvětlila Míša, kterou jsme zastihli, spolu s kolegy z chystané show, v tropickém skleníku Botanické zahrady Na Slupi, kde se nechali „zvěčnit“ s roztomilými zvířátky v nadživotní velikosti, aby iluze o chystané podívané byla dokonalá.

Hodně si lebedil i Roman Tomeš, který bude hrát lva Alexe. „Býval jsem lev saloonů, což je ovšem dávná minulost, teď konečně budu lev jaký má být, silný a divoký. A také docela sekáč. Takže lev i já jsme spokojeni a těšíme se moc na tohle rodinné představení,“ uvedl Roman.

S životními zkušenostmi naskočí do Madagaskaru Petr Ryšavý. Ten se představí coby zebra Marty. „Ke kopytníkům mám opravdu vřelý vztah. Doma jsme měli dva koně, občas jsem si i zajezdil a zvládl jsem se o ně i postarat. A zebra je vpodstatě pruhovaný kůň, proto je mi tohle zvířátko blízké nemůže se dočkat, až se do něj převtělím,“ prozradil vždy usměvavý Petr Ryšavý.

Muzikálová verze Madagaskaru se nepochybně stane velkým hitem s obří exotickou výpravou a písničkami George Noriegy a Joela Someillana, skvělými kostýmy a mnoha choreografickými čísly. Kromě zmíněných herců a zpěváků se v dojemném a zábavném příběhu o cestě zvířat ze ZOO v New Yorku do divočiny na Madagaskar představí i Vašek Noid Bárta, Tomáš Smička, Petr Kutheil a mnoho dalších. Režisérkou a choreografkou v jedné osobě bude Petra Parvoničová, o scénografii a kostýmy se postará Michaela Horáčková Hořejší a překlad plus české texty jsou dílem Adama Nováka.

Foto: Herminapress

reklama

reklama