Zadeček jako dva česnečky. Míša Ochotská v životní formě?

Je až neuvěřitelné, jak se postava Míši zpevňuje v poslední době. Spíše bychom čekali po nezdarech s partnery tabulky čokolády a žal, to ale u Ochotské nehrozí a jedním z jejích snímků na Instagramu, se můžete snadno přesvědčit.

MICHAELA OCHOTSKÁ (32) je ženou, která dříve byla hvězdou TV Nova, ale nyní už spíše žije rodinný život a vlastně tak nějak nic moc nedělá. Dokonce před časem ukončila vztah s Lukášem Rosolem a i když je nyní zadaná, zadní dvířka pro případný úprk si nechává otevřené. Se svým partnerem se navíc nikde moc neukazuje, asi si pořád není jistá a nechce, aby to opět skončilo fiaskem,

V posteli krásné blondýny se vystřídalo v posledních letech opravdu hodně mužů. Balí je nejspíše na svá krásná, pevná a hlavně přírodná ňadra. Hodně se spekuluje o její kráse, podle mnohých je krásná jen namalovaná, což je dost možná pravda, některé její fotky z Instagram, kde tolik šminek neměla, to jasně potvrzují.

Každopádně její postava je momentálně skvostná. Ukázala ji na Instagram jen v plavkách a to konkrétně zezadu, což nám poskytlo možnost ohodnotit její zadeček. Musíme říct, že jsme byli v redakci mile překvapeni, jak je pevný a luxusně tvarovaná. Jó, prostě k nakousnutí..

reklama

reklama