Zachraňte MFF Praga – Febiofest, staň se Febiohero

Co si budeme povídat, koronovirová situace poznamenala osobní i pracovní životy nás všech. Tým Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest musel letošní ročník, který se měl uskutečnit v březnu, odložit na září.

Tisíce vytištěných programů a dalších tiskových materiálů, spousta billboardů, rádiových spotů a mnoho dalších aktivit, za nimiž stojí nemalé finanční náklady, zmizelo ve vzduchoprázdnu, bez šance na vrácení. O měsících zbytečné lidské práce nemluvě. Tým Febiofestu se však rozhodl letošní ročník nevzdat a bojovat. Zároveň ale pochopil, že přišel čas požádat veřejnost o pomoc prostřednictvím kampaně na Hithitu.

Tým Febiofestu hledá pomoc filmových fanoušků, a za ni jim nabízí spoustu krásných odměn:

  • Osudový Febiofest zápisník s osobním vzkazem herců Dejvického divadla
  • Pohledy s osobním vzkazem od celého Febiofest týmu
  • Pozvání na slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest pro dvě osoby
  • Jedinečný vizuál pokřtěný Ivou Janžurovou s podpisy osobností a týmu Febiofestu
  • Kafe s ředitelem nebo uměleckou ředitelkou MFFP – Febiofest a mnoho dalších

Kompletní přehled naleznete zde: www.hithit.cz/febiohero

MFF Praha – Febiofest je exkluzivní přehlídka nejkvalitnější světové kinematografie již od roku 1993. Festival vyhledává a podporuje talentované začínající tvůrce. Díky bohatému programu, kvalitním projekcím a známým hostům, přitahuje festival každý rok stále početnější publikum všech věkových kategorií a vzbuzuje zájem domácí kritiky a tisku. Každý rok tak Praha díky Febiofestu ožívá filmem a všichni fanoušci kultury, umění a kvalitní zábavy si přijdou na své. Letošní ročník se uskuteční ve dnech 18. 9. 2020 – 25. 9. 2020.

Vše, co vás o Mezinárodním filmovém festivalu Febiofest zajímá, najdete zde: www.febiofest.cz

reklama

reklama